سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانشمند زنده ای میان مردگان است . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :85
بازدید دیروز :82
کل بازدید :512074
تعداد کل یاداشته ها : 17
100/1/30
1:55 ع

 با اضافه شدن قابلیت "کلمات کلیدی" به هر یادداشت،‏ می توانید یادداشتهای خود را دسته بندی کرده و فهرستی از آنرا در وبلاگتان به نمایش در آورید. در ضمن شما می توانید کلمات کلیدی مربوط به هر یادداشت را در زیر آن یادداشت به نمایش در آورید.
در صورتی که از قالبهای پیش فرض پارسی بلاگ استفاده می کنید، کلمات کلیدی در وبلاگتان نمایش داده می شود، ‏اما در صورتی که قالبتان را تغییر داده و یا از قالب های پیش فرض سایت استفاده نمی کنید، برای نمایش کلمات کلیدی در زیر هر یادداشت  ، باید از تگ <*NoteSubject*>  استفاده کنید.
نکته :
    - برای قرار دادن این تگ باید به صفحه "تغییرات در قالب"(ویرایش قالب) در مدیریت وبلاگ بروید.
    - این تگ را باید مابین تگ باز و بسته پارسی بلاگ قرار دهید.(طبق راهنمای صفحه ویرایش قالب)

شما می توانید همچنین لیستی از دسته بندی های یادداشتهای خود را در وبلاگتان به نمایش درآورید. کاربران با انتخاب هر دسته می توانند تمامی یادداشتهایی اضافه شده به آن دسته (با استفاده از کلمات کلیدی در هر یادداشت) را مشاهده نمایند.
کاربرانی که از قالب پیش فرض سایت برای وبلاگشان استفاده می کنند،‏ نیازی به تغییر در قالب وبلاگشان نیست،‏چون این تگ به قالب اضافه شده و در وبلاگ با عنوان "دسته بندی یادداشت ها" نمایش داده می شود. اما برای دیگر وبلاگها ،‏کاربران باید وارد صفحه ویرایش قالب شده و تگ <*NoteSubList*> را در محل مورد نظر قرار دهند.  (در ضمن این تگ همان تگ قبلی است که برای نمایش "فهرست موضوعی یادداشت ها" در وبلاگ استفاده می شد.)

شما نیز می توانید برای مدیریت کلمات کلیدی وبلاگتان باید به صفحه "کلمات کلیدی" از منوی "پیشرفته" پارسی بلاگ و زیر منوی "موضوعات " بروید. در آنجا شما می توانید دسته های مورد نظر خود را اضافه و یا حذف کنید، و حتی دسته های قبلی خود را ویرایش نمایید.
همچنین می توانید هریادداشت را به دسته های مختلفی منسوب نمایید. که برای این کار با کلیک بر روی گزینه "منسوب کردن نوشته(...) " در جلوی دسته مورد نظر،‏به صفحه مربوطه رفت و با انتخاب هر یادداشت از لیست یادداشتها و کلیک بر روی دکمه "منسوب کن" توانسته اید یادداشت خود را به آن دسته اضافه کنید.


87/8/25::: 1:23 ع
نظر()