سفارش تبلیغ
صبا
[ و فرمود : ] بسا کسى که با نعمتى که بدو دهند . به دام افتد ، و با پرده‏اى که بر گناه او پوشند فریفته گردد ، و با سخن نیک که در باره‏اش گویند آزموده شود ، و خدا هیچ کس را به چیزى نیازمود چون مهلتى که بدو عطا فرمود . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :2474
بازدید دیروز :1490
کل بازدید :476310
تعداد کل یاداشته ها : 17
97/11/1
2:12 ع

امکان مدیریت یادداشتها و پیامهای آرشیو شده، در سایت پارسی بلاگ فراهم شد. در سیستم قبلی سایت برای مدیریت یادداشتهای آرشیو شده، باید یادداشت مورد نظر را از آرشیو خارج کرده، ویرایشهای لازم را انجام و دوباره آن یادداشت را آرشیو می کردیم، اما در سیستم جدید دیگر نیاز به خارج کردن یادداشت از آرشیو نیست و تمامی یادداشتهای آرشیوی را می توان همانند دیگر یادداشتها، ویرایش و پیامهای آنرا مطالعه و مدیریت کرد.

برای استفاده از این امکان در صفحه "یادداشت ها و پیام ها" و در بالای لیست یادداشتها و پیامهای ، لینکی را مشاهده می کنیم به عنوان " [ یادداشتهای آرشیو شده و پیامهای آنها ] (جدید) " که با کلیک بر روی آن به صفحه مدیریت یادداشتهای آرشیوی می رویم.( پس از نمایش لیست یادداشتهای آرشیو شده لینک قبلی به حالت " [ یادداشتهای آرشیو نشده ] " تغییر میکند و برای بازگشت به صفحه ی یادداشتها و پیامهای غیرآرشیوی می توان از این لینک استفاده کرد.)

در لیست ظاهر شده مانند یادداشتهای غیرآرشیوی می توانید نسبت به ویرایش یادداشتهای آرشیو شده و یا حذف آنها و ویرایش پیامها و پیامهای خوانده نشده ی آنها اقدام کنید اما در این بخش امکان ارسال یادداشت جدید وجود نخواهد داشت و برای ارسال یادداشت جدید به صفحه ی یاددشتها و پیامها باید مراجعه کنید.

پیامهای یادداشتهای آرشیوی

برای آشنایی با تغییرات جدید سایت پارسی بلاگ به این صفحه مراجعه کنید.


87/3/4::: 2:10 ع
نظر()